T. +90(242) 322 28 96

Hakkımızda.

DKE Mühendislik ve Danışmanlık, 2008 yılında kurulmuş olup, yapı sektöründe lider bir konumda hizmet sunma vizyonu ile ortaya çıkmıştır. Bu hedefe ulaşabilmek için, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla güçlü bir işbirliği içerisinde çalışarak sektördeki önde gelen bir isim olmayı amaçlamaktayız. Aynı zamanda, müşterilerimizle güven temelinde sıkı bir ilişki kurarak, toplumun yaşam standartlarını yükseltmeyi bir misyon olarak benimsemekteyiz.

DKE olarak biz;

- İyi tasarımın binaları ve altyapıyı şekillendirmekten öte insanların fırsatlar şekillendireceği yerler yaratmak olduğuna inanıyoruz.

- İşverenlerimizin vizyonlarını paylaşıp bu vizyonu gerçekleştirmek için çözümler üretiyoruz.

- Bunun sonucunda da işverenlerimizi stratejik ortak olarak görüp kendi büyüme modelimize eklemeyi hedefliyoruz.

Neler yapıyoruz?

DKE Mühendislik ve Danışmanlık, binalar için Statik Proje hazırlanması, mevcut ve yeni tasarlanan yapılar için Deprem ve Rüzgar Mühendisliği, Yapısal Güçlendirme, Kullanım amacında değişiklik yapılan ya da büyütülen yapıların incelenmesi, Röleve projeleri ve Eskiz Taslak hazırlanması gibi hizmetlerin yanısıra Tünel, Köprü ve Güzergah uygulama projelerinin hazırlanması gibi alanlarda geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız. Ayrıca, müşterilerimize ön tasarımdan anahtar teslimine kadar projelerinin tüm aşamalarında eksiksiz bir hizmet sunma kapasitesine sahip bir firmayız.

Deniz Çakır

Yüksek Lisans, Kıyı ve Limanlar Mühendisliği Orta Doğu Teknik Üniversitesi,
Ankara 2001-2004
B.S.- Lisans, İnşaat Mühendisliği Dokuz Eylül Üniversitesi,
İzmir 1997-2001

Müşterilerimiz